HİZMETLERİMİZ

İLKNUR AKVARYUM olarak sektörümüzle ilgili birçok konuda sizlere hizmet veriyoruz.

aKVARYUM HİzMETLERİMİZ

Bakım Planları

İlknur Akvaryum, akvaryum temizliği veya profesyonel aylık akvaryum bakım hizmeti vermektedir. Akvaryumunuz için ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet vermektedir.

Özel Tasarım

Ticari ve konut alanlarına birçok akvaryum hizmeti verdik. Özel akvaryumlar tasarlarken sisteminiz için en uygun malzemelri özenle seçiyoruz. Canlı kayalar, kumlar, hazır sular, mineraller , başlangıç canlıları , mercanlar bitkiler ve daha birçoğunu dikkatlice seçiyoruz.

Yer Değişimi

Akvaryumların yer değişimi birçok kişi tarafından endişe verici bir süreçtir. Evinizi veya ofisinizi değiştirdiğinizde veya yeniden tasarladığınızda sizleri akvaryum yer değişimi konusundada hizmet veriyoruz.

Balık Sağlığı

Akvaryumunuzdaki balıklar se veya besin maddeleri nedeniyle kirlenmesiyle hasta olabilirler. Hastalık tespitleri sinir bozucu olabilir. Akvaryum uzmanlarımız size hızlı ve doğru teşhis sağlayabilir.

Keşif

Akvaryumunuz için özel bir konseptiniz olsun yada olmasın, sizlere yardımcı olmak için bizimle projenizi paylaşmak ve bizden bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz !

Kurulum

Akvaryumunuzu üretmekle kalmıyor sizlere kurulumdada hizmet sağlıyoruz. Ekibimiz herhangi bir kurulum işi için gerekli araç ve ekipmana sahip ev ve ofislere kurulum konusunda uzun süreli deneyime sahiptir. Akvaryum ihtiyacınız ne olursa olsun sizlere en uygun akvaryumu üretebilir ve kurabiliriz !